Aktuality

Aktuality

Znovu jeden úžasný den!

Květen 2024

S uživateli Domova U Zvonu jsme navštívili lesopark Marlenka, kde je vytvořené posezení u jezírka a k shlédnutí jsou dřevěné sochy zvířat. Po příjemné procházce jsme si dopřáli občerstvení v místní kavárně, kde si uživatelé vybrali kávu a výborný zákusek.

Grilovačka

Ve středu jsme se společně s uživateli z Domova U Slunečnice sešli k společnému grilování, abychom oslavili 1. máj. Naše setkání bylo plné radosti a chuti, kdy si všichni pochutnali na 4 různých marinádách. Byla to skvělá příležitost k užití si společného času.

Flóra Olomouc

Duben 2024

Minulý víkend jsme se vydali s uživateli z Domova U Slunečnice do Olomouce na výstavu květin Flóra. Procházeli jsme se nejen samotnou výstavou, ale také místními trhy, kde jsme objevili drobné prodejce nabízející sazenice, květiny a občerstvení. Klienti si užívali procházku výstavou a nakonec si zakoupili a odnesli domů i kaktusy.


DZR na výletě

Duben 2024

Klienti DZR - Domov U Včelína podnikli výlet do Bílé a okolí. Po túře k Masarykově a Sůkenické chatě si vychutnali krásné výhledy na Beskydy. Výlet zakončili návštěvou restaurace, kde si vychutnali skvělý oběd.


Další aktuality

Nezapomenutelná exkurze - hasiči FM

18. dubna jsme s uživateli chráněného bydlení dorazili na stanici hasičského záchranného sboru ve Frýdku - Místku. Byli jsme přivítáni srdečným úsměvem a otevřeným přístupem. Hasiči nám ochotně ukázali každý kout jejich stanice, od garáží s hasičskými vozidly až po posilovny a technické zázemí. Atmosféra byla plná nadšení a profesionality. Bylo fascinující vidět, jak se technologie vyvíjí v oblasti hašení požárů a záchranných operací. Byla to příležitost poznat práci hasičů zblízka. Jsme vděční za tuto zkušenost.

Amálka v Našem světě

Duben 2024

Vítáme u nás Amálku - naše nová oslička dorazila 12.4. dopoledne.

Naše 1. eAuto

Duben 2024

Záleží nám na ochraně životního prostředí. Náš vozový park se rozšířil o první elektromobil zn. Hyundai KONA. Jedná se o projekt pod názvem "Elektromobil pro sociálně terapeutickou dílnu organizace Náš svět". Nové vozidlo přispěje ke zvýšení kvality a dostupnosti a efektivnímu provozu této sociální služby. Bude sloužit pro sociální šetření, k dopravě klientů, převozu výrobků, zajišťování materiálu a k účasti na prezentačních akcích činnosti dílen.

Aktuality - archiv naleznete zde