Aktuality

Aktuality

Vánoce :-)  Už se moc těšíme!
Prosinec 2022

Uživatelé z domků A2, A3 a B3 pomalu, ale jistě dokončují přípravy na Vánoce. Napečené cukroví máme, stromeček stojí, nákup na vánoční svátky hotový stačí dokoupit drobnosti a na Vánoce jsme připravení.

Vánoční nálada - DOZP domky U Lesa a Pod Lysou

Uskutečnili jsme výlet se 3 uživateli do Frýdku - Místku, kde jsme navštívili Adventní městečko. Zastavili jsme se tady v čase a zapomněli na všechen shon... Nechali jsme se unést krásnou vánoční atmosférou s vůní koření, teplých nápojů a voňavých dobrot. Písničkou a Notičkou Sborů ZUŠ jsme se koledami naladili na pravou vánoční atmosféru. Uživatelé byli spokojeni, moc se jim toto pozdní odpoledne líbilo.

Vánoční setkání zaměstnanců - poděkování za skvělou celoroční práci, vyhodnocení celého letošního roku, plány do nového roku, zavzpomínání na ty, kteří už nejsou mezi námi, skvělý oběd, chutné občerstvení, bezkonkurenční věnečky, gratulace k životnímu jubileu, vyhodnocení soutěže o nejkreativnější diář na rok 2023, společné zpívání v kapličce, spousta smíchu a příjemná zábava - tak probíhalo setkání našich úžasných zaměstnanců.

Bylo to krásné. Všem děkujeme

Adventní koncerty

Náš svět, p.o. - KAPLIČKA

Koncerty se uskutečnily 4.12.2022 a 14.12.2022. Přivítali jsme Pěvecký sbor Cantamus, z.s. Kozlovice a Smíšený pěvecký sbor Církve bratrské. 


Další aktuality

TUTANCHAMON - JEHO HROBKA A POKLADY
Prosinec 2022
Naší uživatelé Domova U Včelína s pracovníky zajeli do Brna na velkolepou výstavu. Všichni si prohlídli největší archeologické objevy světa. Výstava se všem moc líbila -všichni byli nadšení.
Oslavy na DOZP
Listopad 2022
Na domečku B4 (služba DOZP) se slavilo významné jubileum - krásných 50 let.
Přejeme hodně zdraví a vždy dobrou náladu
Sázíme pro zdravou krajinu a budoucnost

Listopad 2022

Vysadili jsme břízu - vzácný exemplář zvaný "Bříza stachová" nebo také "Stachova bříza". Parkový areál Náš svět, příspěvková organizace se tak rozšířil o další strom pro zdravou krajinu a budoucnost. Bříza má 5 m a vysadila ji odborná firma.

Aktuality - archiv naleznete zde