Aktuality

Aktuality

Chráněné bydlení  Frýdek-Místek

Oslava 40tých narozenin pana Iva

Pan Ivo se rozhodl své narozeniny oslavit s dalšími uživateli chráněného bydlení, svou oslavu zakončil společným opékáním klobás za finanční podpory opatrovníka.

Děkujeme a přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Tým pracovníků chráněného bydlení ve Frýdku-Místku

IV. Loučení s čápy 2022

2. září 2022

Tradiční každoroční Loučení s čápy slavíme již 4. rok. Nechyběla kapela Srdíčko, která nám hrála do tance celé odpoledne,skvělé vystoupení uživatelů z Domova U Včelína, RYTMY a jejich bubny a překvapením bylo moc krásné taneční vystoupení uživatelů a zaměstnanců Domova U Slunečnice. Nechyběla canisterapie, prezentační stánek organizace ADRA a náš prodejný stánek výrobků STD. Znovu se smažili skvělé bramboráky, čepovala se limonáda, pivo, koláče se prodávaly na stánku, kde se linula vůně čerstvé kávy. Bylo to úžasné odpoledne.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě a průběhu akce podíleli.

Letní Kino

17. srpna 2022

Již 3.rokem každé léto promítáme filmy pod širým nebem. V červenci velký úspěch u našich uživatelů měl film Mamma Mia! a v srpnu film Johnny English se vrací si s námi poprvé užili i obyvatelé obce Pržno. Počasí bylo perfektní a moc jsme si to užili.

Těšíme se na další léto a na nové filmy.

Pržno-hrátky 2022

II. ročník akce Pržno-hrátky zahájil 4.8.2022 pán ředitel Ing. Jan Zvoníček a v rámci úvodního kulturního programu svůj herecký výkon předvedli naši klienti z Domova U Včelína. Divadelní přestavení Sněhurka mělo velký úspěch . Následoval "Maraton v Našem světě" a na každého účastníka v cíli čekala zlatá medaile. Odpoledne se o zábavu postarala kapela Srdíčko a naši zaměstnanci smažili tolik oblíbené bramboráky. Byl to zábavný den.


Další aktuality

Tři veteráni v Našem světě

29.července 2022

Liďáčkovo divadlo nám připravilo krásný kulturní zážitek představením - Tři veteráni od Jana Wericha. Spolu s námi si to užili i dámy z klubu seniorů z Pržna.

Hercům divadla moc děkujeme.

Cvičný požární poplach

Na DZR se 12.7.2022 uskutečnilo evakuační cvičení pro případ vzniku reálného požáru. Do cvičení se zapojili všichni uživatelé a pracovníci domova společné s Hasičským sborem Frýdek-Místek. Vyzkoušeli jsme evakuaci domova a byly využity i evakuační podložky, které se umísťují na lůžko pod matraci a je tedy možné jejich okamžité použití. Můžeme konstatovat, že toto požární cvičení bylo přínosem.

Domov U Zvonu v Kopřivnici

Dne 21. 6. 22 jsme doprovázeli uživatele do Kopřivnice, kde navštívili Muzeum nákladních automobilů tatra. Uživatelé měli možnost shlédnout různou škálu osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby doplňují podvozky, motory, modely, designérské návrhy, trofeje ze sportovních klání, dobové fotografie a různé rarity. Poté jsme navštívili do kavárnu, kde si uživatelé vyzkoušeli netradiční kávu s tonikem a zákusek.

Aktuality - archiv naleznete zde