Aktuality

Aktuality

Havajský ples

září 2023

Akce se každoročně koná v Lidovém domě ve Frýdku – Místku. Uživatelé se zde potkali se svými kamarády z jiných organizací. Součástí akce byla i bohatá tombola. "Havajský ples" si všichni užili a těší se na podzimní karneval.

Domov U Zvonu - Ostravice

září 2023

Prošli jsme se kolem řeky, pokochali jsme se krásnými výhledy na peřeje a na vrchol Lysé Hory. Po obědě jsme ještě navštívili expozici Dřevěných soch a cukrárnu. Domů se uživatelé vrátili spokojeni a plni zážitků.

Zaměstnanci MSK pomáhají

září 2023

V rámci teambuildingu byl u nás celý finanční odbor KÚ MSK.Děkujeme za skvěle odvedenou práci

5. Loučení s čápy

8. září 2023

5. ročník akce Loučení s čápy je za námi . Klienti se na akci těšili již dlouhé týdny dopředu. Akce byla úžasná.


Další aktuality

Klienti z domku A5 na cestách

srpen 2023

Služebním autem jsme uskutečnili celodenní výlet do Teplic nad Bečvou. Po dojetí do Teplic jsme se prošli lázeňskou kolonádou, vyzkoušeli různé prameny a pak jsme se vydali na prohlídku Zbrašovských aragonitových jeskyní. Uživatelé byli poprvé v jeskyni a z prohlídky byli velice nadšeni. Rovněž jsme navštívili i nejhlubší zatopenou propast světa.

Pustevny - Pískové sochy

srpen 2023

Klienti domova SO-02 se vydali na výstavu pískových soch pod širým nebem pod názvem - PÍSKOZOO 2023. Umělci vytvořili sochy zvířat z 90 tun písku. Byl to úžasný zážitek.

Rekonstrunce na "ZVONU"

srpen 2023

Od 7. 8. 2023 probíhá rekonstrukce domova U Zvonu - výměna lina. Uživatelé v době prací využívají multifunkční sál, kde mají možnost sportovního vyžití, můžou se podívat na pěkný film nebo si zatancovat při hudbě. K dispozici je i kuchyňka, kde se připravují různé dobroty například skvělé langoše.

Aktuality - archiv naleznete zde